Subtitles section Play video
I order takeout a lot.
I normally spend about 15 to $20 per meal.
Very often, I usually spend upwards of $10 order in.
Never.
I'm not gonna pay for delivery fees.
Sometimes I order takeout, but I'd say that's maybe, like three times a year, 1 to 2 times a month.
Usually breakfast.
So 15 to $20 once a week, about $25 on average.
I order in about three times each week, and each meal costs about $18 too often, probably about four times a week about one E to $25 a meal.
But I've recently started cutting back.
I order in 2 to 3 times.
Among each mill is roughly $20 that order in about 3 to 4 times a week each Melas about $30.
I order in food three times a week and spend $40 2 to 4 times a week, and I spend between 15 and $30.
I'm ordering a way too often and is usually around $20 per meal, 1 to 2 times a week.